Kadınları Baştan Çıkaran 11 Zevk Noktası | Hadibeh.com

Kadınları Baştan Çıkaran 11 Zevk Noktası

İyi bir seksin ilişkiyi güçlendirmesi, sağlık açısından faydaları, hayata karşı daha güçlü bir motivasyon sağlaması gibi birçok faydası vardır...


İyi bir seksin ilişkiyi güçlendirmesi, sağlık açısından faydaları, hayata karşı daha güçlü bir motivasyon sağlaması gibi birçok faydası vardır. Seksin iyi olması için de uygulanabilecek basit ve etkili bazı püf noktası bulunuyor. Biz de bu püf noktalarından biri olan, vücutta zevk alınan noktaların anlaşılması üzerine biraz durmak istedik. Daha önce erkeklerin zevk aldıkları noktaları sizler için araştırmıştık. Şimdi ise kadınların zevk aldıkları noktaları araştırmak istedik. İyi bir seks için gerekli olan şey partneri doğru bir şekilde tahrik edebilmektir. Partenerinizi hızlı bir şekilde tahrik etmenizi kolaylaştırmak için aşağıdaki listeyi okuyabilirsiniz.

Kaynak: 1,2,3

  1. 1 Klitoris


    Klitoris kadınlar için en güçlü etkiye sahip zevk noktalarından biridir. Klitorisin kadın cinselliğinin merkezi olduğu bile söylenir. Klitorisi doğru bir şekilde uyarmayı başaran kişi, kadının defalarca orgazm olmasını sağlayabilir. Vajinanın üst kısmında bulunan küçük bir çıkıntı olan klitorisin büyük bir hazzın kaynağı olduğunu söyleyebiliriz. Klitorisi uyarırken sabırlı, yavaş ve nazik olmanız uyarılmayı kolaylaştıracaktır.


Tepkini Göster

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Komik Komik
1
Komik
Hadibeh Hadibeh
2
Hadibeh
Sevdim Sevdim
4
Sevdim

0 Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türünü Seç
Hikaye
Kendi Hikayeni Oluştur.
Liste
Kendi Listeni Oluştur.
Video
İstediğin Siteden Video Yükleyebilirsin.